Дводенний навчальний візит щодо реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій

Дата та час події: 12 Травня 2016, 11:40
A+ A- Підписатися

Альянс громадського здоров’я в рамках проекту “Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі зменшення шкоди в Україні”, що фінансується організацією “Expertise France 5% Initiative” оголошує конкурс на участь в дводенному навчальному візиті (стажуванні) на базі пілотних проектів.

Перший візит заплановано з 09 по 10 червня 2016 року у Києві на базі всеукраїнської благодійної організації “Конвіктус Україна”.

Під час візиту учасники ознайомляться з особливостями впровадження гендерно-чутливих послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків, роботою пілотного проекту “ПрофіГендер”, супервізійної групи тощо. За результатами навчального візиту учасники отримають сертифікат.

Усі витрати, пов’язані з навчальним візитом бере на себе Альянс.

Для участі в конкурсі запрошуються представники ВІЛ-сервісних НУО, державних установ, ЛПЗ з Житомирської, Чернігівської, Сумської та Київської областей.

Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету та мотиваційний лист (форма-довільна, обсяг – до половини сторінки формату А4) та надіслати її Царевській Юлії Олександрівні на електронну адресу convіctus.iuliia@gmail.com до 18:00 12 травня 2016 року.

Конкурсна комісія відбиратиме 11 учасників за результатами аналізу заповнених конкурсних анкет. Переможці конкурсу будуть повідомлені до 18.00 20 травня 2016 року.

Конкурс на другий навчальний візит буде оголошено додатково, але не раніше серпня 2016 року.

Контакти:

Юлія Царевська
convcitus.iuliia@gmail.com
044 463 78 69

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: