Допрем’єрний показ документально фільму “Остін. Світ догори” для журналістів та правозахисників

Дата та час події: 19 Січня 2023, 16:30
A+ A- Підписатися

Агенція медійного росту “Або” запрошує журналістів та правозахисників на допрем’єрний показ фільму “Остін. Світ догори” про українського митця і музиканта Максима Остяка, який загинув, захищаючи Україну.

Показ фільму відбудеться 19 січня, з 16:30 до 18:30, у Києві в “Кіно 42” за адресою вулиця Костянтинівська, 11-Б.

Окрім перегляду стрічки заплановано також обговорення теми мистецтва і війни, вшанування загиблих за участю героїв фільму та знімальної команди. 

“Фільм допомагає побачити життя очима персонажів. Ми розповідаємо про загиблих вустами їхніх рідних, друзів. Разом з ними відвідуємо важливі для вбитих місця, фіксуємо їхні спогади, емоції. Ми сподіваємося, що таким чином зможемо зберегти пам’ять, олюднимо страшні цифри статистики, розкажемо світові про нашу велику трагедію”, – каже шеф-редакторка платформи Анастасія Абрамець.

“Остін. Світ догори” – це історія неординарної, яскравої людини, чиє життя обірвалося занадто рано. Максим народився та жив на Полтавщині. Пізніше був активним учасником Революції гідності, де отримав поранення і встиг пережити клінічну смерть. Після цього в нього відкрився музичний дар, став солістом гурту “Reve tа Stogne”.

У Максима була кохана дружина та маленька донька. З початку повномасштабного вторгнення митець став на захист країни. З одного з бойових завдань на Харківщині Максим більше не повернувся.

“Остін – яскрава особистість із насиченим пригодами й кольорами життям. Особистість, яка настільки любила Україну, що вирішила пожертвувати власними мріями і планами, пішовши захищати свою Батьківщину. У нашому війську дуже багато таких ексклюзивних, непересічних і розумних воїнів, як Макс. Я хочу, щоб їхні історії передавалися майбутніми поколіннями вільного українського народу і ставали легендами нашої незламної нації”, – каже журналістка Інна Попович, яка працювала над стрічкою.

Документальний фільм “Остін. Світ догори” – один із серії стрічок, знятих платформою пам’яті “Меморіал”. Команда “Меморіалу” з березня 2022 року збирає дані про загиблих у війні Росії проти України, готує тексти великих форматів та знімає документальні фільми.

Їхня мета – вшанувати пам’ять кожного і кожної загиблої, дослідити питання національної пам’яті, допомогти зібрати базу свідчень, які допоможуть правозахисникам притягнути винних до відповідальності.

Участь за попередньою реєстрацією у формі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter