Дистанційний курс з медіаправа для журналістів та громадських активістів

Дата та час події: 02 Лютого 2017, 21:07
A+ A- Підписатися

Дистанційний курс медіаправа – це форма дистанційної освіти журналістів, блогерів та громадських активістів з метою підвищення їхніх знань про медіазаконодавство, стандарти свободи слова та практику Європейського суду з прав людини. Дедлайн – 2 лютого 2017 р.

Дистанційне навчання проходитиме на сайті дистанційних курсів Інституту Медіа Права (http://www.mli.org.ua/) з лютого по квітень цього року.

Матеріали з’являтимуться в навчальному модулі 1–2 рази на тиждень та складатимуться з двох частин: обов’язкової для прочитання основної частини (4–5 сторінок тексту) та додаткової, яка міститиме перелік літератури з цієї ж теми, яку бажано вибірково прочитати.

Слухачі матимуть змогу глибше ознайомитися з тими темами, які викликають для них найбільшу цікавість. Усе спілкування відбуватиметься через навчальний модуль. Слухачі також матимуть можливість ставити викладачам додаткові запитання та ініціювати обговорення окремих тем. Курс складатиметься з 21 уроку.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою трьох тестів. Тести базуватимуться лише на обов’язкових матеріалах.

Після успішного складання підсумкового тесту, учасники отримають сертифікат про проходження Дистанційного курсу медіаправа.

Тематика курсу включає (але не обмежується) такі питання:

  • позови про захист честі та гідності;
  • втручання у приватне життя;
  • доступ до інформації;
  • захист журналістських джерел;
  • правові питання проведення фото- та відеозйомки;
  • авторське право та суміжні права;  
  • ліцензування телерадіомовлення;
  • журналістика та Інтернет;
  • практика Європейського суду з прав людини;
  • стандарти суспільного мовлення.

Вимоги до кандидатів:

– займатись журналістською діяльністю або громадською діяльністю у правозахисній сфері;

– мати прагнення до нових знань.

Для того, щоб стати слухачем Дистанційного курсу медіаправа, потрібно заповнити онлайн-анкету:

Заповнення анкети має бути здійснено за один сеанс. Це означає, що відкриту анкету неможливо зберегти для подальшого редагування.

Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах. Анкета має бути отримана Інститутом Медіа Права до 2 лютого. Про результати відбору вас буде повідомлено 3 лютого.

Додатково (поза конкурсом) Інститут Медіа Права розгляне заявки від кандидатів, готових підтримати діяльність Інституту. Деталі за посиланням: http://cedem.org.ua/who-we-are/donate//

За додатковою інформацією з питань участі в Дистанційному курсі медіаправа звертайтеся до Центру демократії та верховенства права:

Tел./факс: +380 (44) 4960580

e-mail: info@cedem.org.ua

Дистанційний курс проводиться в рамках виконання проекту “Підтримка свободи медіа”, який реалізується консорціумом за участі Інституту Медіа Права та на чолі з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів Європа (IREX Europe) за підтримки Європейського Союзу

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: