Дистанційний курс “Гендерна компетентність: Skill staff – XXI”

Дата та час події: 07 Травня 2016, 14:06
A+ A- Підписатися

Гендерний інформаційно-аналітичний центр “Крона” за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки уряду Швеції в рамках проекту “Жінки – це 50% успіху України” оголошує конкурсний набір активістів(ок) і представників(ць) громадських організацій на участь у дистанційному онлайн-курсі.

Ви побачите світ у незвичному, почасти “невидимому” ракурсі.

У програмі – гендер і гендерна нерівність, про те, як суспільство “конструює” наше внутрішнє “Я” залежно від того, народжена людина жінкою або чоловіком, до яких індивідуальних “траєкторій” і глобальних наслідків це призводить і яка роль сучасних медіа в цих процесах.

Курс допоможе:

  • розбиратися у доволі непростій темі гендерної нерівності, у тому числі в політиці;
  • легко орієнтуватися у термінах “гендер”, “андроцентризм”, “сексизм”, “дискримінація”, “фемінізм”, “сегрегація за статтю” та інших;
  • розумітися на основних гендерних стереотипах, причинах та способах їх утворення, а також шкоді, якої вони завдають конкретній людині та суспільству в цілому;
  • крізь “гендерні окуляри” дивитися на виховання хлопчика і дівчинки, аби зрозуміти, як і чому суспільство формує нас – жінок і чоловіків – саме такими, якими ми є;
  • швидко помічати випадки, коли Вас або іншу людину дискримінують за ознакою статі, та вміти реагувати на них;
  • створювати власний недискримінаційний гендерночутливий медіапродукт.

Навчання триватиме з 11 травня до 22 червня 2016 року.

Заняття (знайомство з ілюстрованими авторськими навчальними текстами, робота зі спеціально дібраними відео-файлами, виконання творчих завдань) відбуватимуться на спеціальному сайті дистанційної освіти і вимагатимуть мінімум витрат Вашого часу – не більше 3-4 годин щотижня у зручному особисто обраному графіку.

Під час навчання можна буде отримати консультацію тьюторської команди проекту – це практикуючі дослідниці й дослідники, які мають кандидатський ступінь та великий досвід гендерної освіти. Спілкування передбачатиме використання раз на тиждень технології Skype, тож усі слухачі й слухачки курсу повинні мати Skype-акаунт і відповідне технічне обладнання (навушники/ колонки, мікрофон – обов’язково).

Усі, хто засвоять навчальний матеріал та виконають творчі завдання, отримають сертифікат про успішне закінчення дистанційного онлайн-курсу, а також безкоштовну допоміжну літературу від ГІАЦ “Крона”.

Участь в онлайн-курсі є безкоштовною.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у конкурсному відборі, до 7 травня включно заповніть онлайн-анкету і чекайте повідомлення про результати відбору.

Контакти:

Володимир Карпов
технічна-підтримка дистанційного онлайн-курсу
email: center.krona@gmail.com
Skype: vladimir.tasso

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: