Дискусія “Пріоритети реформ в Україні: що думає Одеса?”

Дата та час події: 13 Травня 2019, 12:22
A+ A- Підписатися

13 травня в Одесі відбудеться регіональне обговорення проектів Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства (“Принципів Торонто”) та галузевих бріфів, що їх супроводжують.

Дискусія стосуватиметься проекту Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства, а також наступних галузей: захист і розвиток громадянського суспільства, антикорупційна реформа, економічний розвиток.

До висловлення пропозицій запрошуються профільні експерти громадських організацій, представники приватного сектору, аналітичних центрів, наукових шкіл, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування та активні громадяни.

Що? Публічна дискусія “Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства (“Принципи Торонто”)”.

Де? М. Одеса. Місце проведення дискусії буде повідомлено підтвердженим учасникам після онлайн-реєстрації.

Коли? 13 травня, 13:00 – 16:00.

Спікери:

  • Олена Галушкa, керівник міжнародного напряму, Центр протидії корупції;
  • Дмитро Ливч, керівник аналітичного відділу, проектний менеджер EasyBusiness;
  • Марина Хромих, менеджер з комунікацій, ГО “Центр прав людини ZMINA”;
  • Тарас Шевченко, Співголова Ради РПР, директор Центру демократії і верховенства права;
  • Софія Шутяк, провідний юрисконсульт, МБО “Екологія-Право-Людина”.

Модератор: Василь Бабич, керівник міжнародного відділу РПР.

Обов’язкова реєстрація відкрита до 10 травня, 11:00 за посиланнямПідтвердження участі з локацією заходу надійде на Ваш e-mail 10 травня до кінця дня.

Учасникам з південного і центрального макрорегіону (Одеська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Кіровоградська, Вінницька, Черкаська області) є можливість відшкодувати кошти за проїзд, за умови надання квитка, паспорта та ІПН). Обмеження щодо компенсації: організатори можуть компенсувати витрати лише на такі види транспорту: рейсовий автобус, Інтерсіті (2-й клас), плацкарт.

Проекти документів підготовлені Робочою групою громадянського суспільства за координації Реанімаційного Проекту Реформ. Фіналізовані документи будуть презентовані в межах третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference), яка проводиться урядом Канади та урядом України в Торонто 2–4 липня за участю 300 учасників, включно з міжнародними партнерами України, представниками  влади та громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

ДОВІДКА. “Принципи Торонто” – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком пріоритетних завдань на наступні п’ять років у головних сферах реформування. Бріфи – це низка галузевих аналітичних документів, підготовлених експертами громадянського суспільства, де окреслено основні досягнення, виклики та подальші кроки для реформування провідних сфер суспільного життя.

Ознайомитися з усіма проектами галузевих бріфів і “Принципів Торонто” та надати свої попередні зауваження можна за посиланням тут.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: