Дискусія “Правозахисники в Україні: які ми і якими нас бачить суспільство?”

Дата та час події: 05 Липня 2017, 18:00
A+ A- Підписатися

У середу, 5 липня, в інтелектуальній книгарні-кав’ярні “Хармс” (м. Київ, вул. Володимирська, 45а) відбудеться дискусія “Правозахисники в Україні: які ми і якими нас бачить суспільство?”, присвячена обговоренню результатів національного базового дослідження про права людини.

Початок дискусії о 18:00.

Зокрема, йтиметься про таке: Наскільки українці назагал та окремі цільові групи (держслужбовці, судді, поліцейські, журналісти) обізнані з діяльністю правозахисних організацій? Які організації та правозахисники є найвідомішими в Україні? Яким є “портрет правозахисника” в уявленні громадян? Як населення ставиться до правозахисних організацій? Чи готові люди підтримувати правозахисників і яким чином? Який відсоток населення готовий до особистої участі в роботі правозахисних організацій? Як окремі групи (держслужбовці, судді, поліцейські, журналісти) оцінюють ефективність правозахисних організацій в Україні?

Також під час дискусії будуть представлені результати опитування більше 100 правозахисників щодо їхніх цінностей, оцінки дотримання прав людини в Україні, співпраці з органами влади та журналістами і уявлення про ефективні механізми захисту прав людини.

Результати дослідження представлять: голова Центру інформації про права людини Тетяна Печончик та експерт Центру інформації про права людини Володимир Яворський.

Реєстрація за посиланням.

Додаткова інформація за тел. (067)445-95-43 або на email: tp@humanrights.org.ua.

Захід проходить у рамках міжнародної конференції “Права людини в Україні: точка відліку”, присвяченої презентації та обговоренню результатів всеукраїнського дослідження “Що українці знають і думають про права людини”, яке було проведене Центром інформації про права людини та Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Метою дослідження було вивчення сприйняття, уявлень і розуміння фундаментальних прав людини та основоположних свобод в українському суспільстві та серед окремих цільових груп (судді, поліцейські, держслужбовці, вчителі, журналісти, правозахисники) шляхом проведення загальнонаціонального та сегментних соціологічних опитувань. В рамках дослідження було опитано понад 2000 респондентів в різних регіонах України, а також по 100-200 представників різних цільових груп.

Захід організований у партнерстві з Нідерландським Гельсінським комітетом та Гельсінським фондом прав людини (Польща).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter