Дискусія “Права людини в школі: як популяризувати цінності серед дітей”

Дата та час події: 31 Жовтня 2017, 12:30
A+ A- Підписатися

У вівторок, 31 жовтня, о 12:30 в America House (вул. Миколи Пимоненка, 6) відбудеться дискусія на тему “Права людини в школі: як популяризувати цінності серед дітей”.

Захід присвячений обговоренню поточної ситуації й перспектив викладання прав людини дітям у межах реалізації Національної стратегії з прав людини та представленню досвіду інших країн (Естонія, Франція, Швеція). Під час дискусії будуть оприлюднені результати моніторингу Української Гельсінської спілки з прав людини щодо стану освіти в сфері прав людини в українських школах на рівні державної політики, шкільних програм та підручників, підготовки вчителів та готовності школи як інституції до здійснення такої освіти. Центр інформації про права людини також презентує результати опитування вчителів щодо викладання прав людини в школах.

Учасники заходу:

  • Сергій Буров, голова правління “Освітнього дому прав людини в Чернігові”;
  • Тетяна Печончик, голова правління Центру інформації про права людини;
  • Ксенія Семьоркіна, координаторка моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Олександра Козорог, координаторка з формальної освіти Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права Людини” Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Валентина Потапова, голова Центру громадянської просвіти “Альменда”;
  • Володимир Селіваненко, координатор освітніх програм Amnesty International в Україні;
  • Ірина Костюк, методистка кабінету розвитку освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, експертка програми “Розуміємо права людини”;
  • Хуго Вестер, Міністерство освіти Швеції;
  • Лідія Букур, Education Impact (Франція);
  • Ірина Бахрамова, заступниця директора з навчально-виховної роботи Нарвської Солдінаської гімназії (Естонія).

До участі також запрошені представники Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, а також офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Захід триватиме до 16:00. Передбачений синхронний переклад на англійську мову.

Для участі зареєструйтеся за посиланням.

Увага: для входу в America House необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт, водійські права або посвідку на тимчасове проживання).

Організатори заходу – Центр інформації про права людини, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Освітній дім прав людини у Чернігові. Захід проводиться за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Соціологічне опитування проведене за підтримки ПРООН в Україні та МЗС Данії. У презентації використаний моніторинг, підготовлений у рамках проекту USAID “Права людини в дії”. 

Додаткова інформація: ys@humanrights.org.ua

+38 (093) 93 89 240 (Єлизавета Сокуренко).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: