Дискусія про журналістику під час гуманітарної кризи

Дата та час події: 24 Лютого 2015, 15:00
A+ A- Підписатися
24 лютого з 15:00 до 18:00 в Києві відбудеться подіумна дискусія щодо викликів українській журналістиці під час гуманітарної кризи.
 
Захід організовує громадська ініціатива “Крим SOS” за підтримки УВКБ ООН та Канадського фонду місцевих ініціатив в Україні.
 
Місце проведення: Київ, вул. Чеслава Бєлінського, 5 (клуб “Наш формат”).

В умовах напруги в українському суспільстві кожне слово, оприлюднене в ЗМІ,  несе гучний резонанс. Саме журналісти є “очима” й “вухами” українців, котрі щоденно воліють відслідковувати й розбиратись в насиченому потоці інформаційних повідомлень. Відтак на ЗМІ покладено ще більшу, ніж зазвичай, відповідальність за правдиве та достовірне висвітлення подій, особливо зі соціально гострих тем.

У зв’язку з цим представникам ЗМІ доводиться переходити на новий рівень роботи – роботи в умовах гуманітарної кризи. Але подеколи вони не усвідомлюють, чого це від них потребує. Тому “Крим SOS” вирішив зініціювати подіумну дискусію для журналістів та редакторів провідних українських медіа і обговорити такі питання: 

​- ​роль ЗМІ під час війни і кризи: скандал vs пропаганда vs правда, соціальна відповідальність медіа;
 
​- ​стандарти журналістики та журналістська етика;
 
​- ​висвітлення України в європейських ЗМІ;
 
​- ​зменшення інтересу українських медіа до теми Криму;
 
​- ​як за допомогою ЗМІ зменшити стигматизацію переселенців (чому про переселенців пишуть багато негативу; як висвітлювати правду, щоб не нашкодити).   

Зустріч пройде у форматі подіумної дискусії за модерації Андрія Куликова, українського журналіста, редактора, радіо- та телеведучого, медіа-експерта та медіа-тренера. До участі запрошуються журналісти та редактори, що працюють у Києві та Київській області. 

Для того, щоб взяти участь у подіумній дискусії, заповніть заявку або подзвоніть за телефонами: +380506040730 (Євгенія Андреюк), +38 (063) 880 33 02 (Світлана Олєйнікова).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: