Четвертий Міжнародний форум ЛГБТ “КиївПрайд2015”

Дата та час події: 02 Червня 2015, 10:00
A+ A- Підписатися

З 2 по 8 червня в Києві відбудеться четвертий Міжнародний форум ЛГБТ “КиївПрайд2015”.

Цьогоріч лесбійок, геїв, бісексуалів і трансґендерів, а також усіх інших людей доброї волі об’єднає гасло “Права людини – завжди на часі!”.

Історія свідчить, що війни та революції мають сенс, якщо вони стають можливістю здобуття прав і свобод. Якщо ж ми спостерігаємо невиправдане обмеження наших прав, то це “від лукавого”. Зараз всі ведуть боротьбу, – одні із зброєю в руках на кордонах України, інші – змагаються за мізки людей. Ставлення до КиївПрайду – це індикатор. Ним кожен та кожна можуть визначити, що перемагає у вас в голові – свобода та рівноправ’я чи тоталітаризм і зневага до інших“, – зазначає правозахисник, член Оргкомітету “КиївПрайд2015” Назарій Боярський.

В рамках КиївПрайду заплановано понад 20 заходів для ЛГБТ-спільноти та дружніх людей. В програмі форуму – круглі столи, дискусії, кінопокази, тренінги та виставки. У заходах візьмуть участь активісти та активістки з усіх регіонів України, представники та представниці ЛГБТ-організацій з-за кордону, дипломати/ки, правозахисники/ці та громадські діячі/ки з країн Євросоюзу. Детальніше про ці події можна довідатися на офіційній сторінці “КиївПрайду2015”.

Мета міжнародного ЛГБТ форуму “КиївПрайд2015” – привернути увагу до того, що деякі групи населення в українському суспільстві досі мають менше прав та свобод, аніж інші, попри декларовану рівність. Наше завдання – досягнути справжньої демократії та рівності для всіх“, – заявляє член Оргкомітету “КиївПрайд2015” та голова Всеукраїнської громадської організації “Гей-альянс Україна” Тарас Карасійчук.

Організаційний комітет закликає усіх небайдужих підтримати КиївПрайд. Продемонструвати свою солідарність та відданість принципам демократії можна буде, зокрема, вийшовши на вулиці під час Маршу Рівності, запланованого на 6 червня 2015 року. Оргкомітет розраховує, що цьогоріч влада міста Києва та правоохоронні органи забезпечать можливість проведення Маршу і гарантують цим самим право на свободу мирних зібрань та вільне волевиявлення для усіх бажаючих. Адже, як стверджує активістка ЛГБТ-руху та членкиня Оргкомітету “КиївПрайд2015” Олена Семенова: “Прайд – це публічна подія. Це наш відкритий діалог з владою. Це також наш діалог з суспільством. Люди повинні бачити, хто ми є насправді, чому ми вважаємо, що наші права як громадян порушуються, і чого ми хочемо. Різноманітності не треба соромитися. Кожен рік ми будемо нагадувати про це знову і знову“.

З усіх питань щодо Прайду можна звертатися за адресою press@kyivpride.org  або за  телефоном  +380(63) 802-02-24 з 10:00 до 19:00 у робочі дні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: