Брифінг на тему ратифікації угоди з НАТО про реабілітацію військових

Дата та час події: 14 Травня 2015, 14:10
A+ A- Підписатися

14 травня о 14:10 в приміщенні Верховної Ради України (Київ, вул. Грушевського, 5) відбудеться прес-брифінг на тему ратифікації Угоди між Україною та організацією НАТО.

У брифінгу візьмуть участь заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко та народні депутати України Юлій Мамчур і Тарас Пастух. 

Верховна Рада України до кінця травня 2015 року повинна ратифікувати Угоду про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та організацією НАТО. Завдяки підписанню Україні буде відкрито доступ до п’яти трастових фондів, створених спеціально для допомоги Україні з питань реабілітації та допомоги військовим на загальну суму 700 тис евро. Ці кошти можна використати на закупівлю медичного обладнання для реабілітації. 

Для отримання коштів українська сторона повинна узгодити тексти технічних угод. Однак, ще з лютого місяця поточного року, Міністерство оборони затягує узгодження текстів  угоди.

Водночас за кілька місяців з місць проведення АТО повернуться близько 35 000 бійців, які будуть потребувати невідкладної допомоги.

Учасники брифінгу прагнуть звернути на це увагу прем’єр-міністра та добитися підписання угоди.

Вхід за картками акредитації.

Контактна особа: Олена Адамантіс, керівник пресс-служби Ірини Сисоенко 067 305 78 15.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: