Брифінг “Громадськість вимагає прозорого конкурсу на посаду Генпрокурора”

Дата та час події: 14 Березня 2016, 10:30
A+ A- Підписатися

У понеділок, 14 березня, о 10:30 в Українському кризовому медіацентрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться брифінг на тему “Громадськість вимагає прозорого конкурсу на посаду Генпрокурора”.

Після Революції Гідності Україна вже змінила трьох генеральних прокурорів. Жоден з них не викликав довіри у суспільства. Жоден не зміг належним чином організувати діяльність органів прокуратури. Жоден не наблизив реформування системи прокуратури. Кожен саботував розслідування злочинів проти учасників протестів в період Революції Гідності. Жодного з них не було призначено прозоро. Всі Генеральні прокурори України були вимушені піти під примусом громадськості. Так не може продовжуватись. Генеральний прокурор України – не та посада, якою можна торгувати в політичних іграх, обираючи краще з гіршого.

Під час брифінгу буде названо кандидатуру, яку підтримують на посаду генерального прокурора ГО “Адвокатська дорадча група”, ГО “Родина Героїв Небесної Сотні” та Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані.

Учасники брифінгу:

  • Олександра Матвійчук, координаторка Євромайдан-SOS, голова Центру громадянських свобод;
  • Володимир Бондарчук, син загиблого героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука, секретар ГО “Родина героїв Небесної сотні”;
  • Павло Сидоренко, координатор Ініціативної групи постраждалих на Майдані;
  • Роман Маселко, адвокат Автомайдану, член Адвокатської дорадчої групи.

Реєстрація журналістів на місці. Додаткова інформація за телефоном (067)672-83-85.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: