Благодійний фонд “Право на захист” запрошує на тренінг із адвокації та співпраці з органами влади

Дата та час події: 02 Листопада 2019 – 03 Листопада 2019, 00:00
A+ A- Підписатися

2–3 листопада у м. Святогірську Донецької області, відбудеться дводенний тренінг “Адвокація та співпраця з органами влади”, на якому ми будемо розглядати, як успішно провести адвокаційну кампанію.

Адвокація для адвокатів? Ні, це для громадських діячів, серед яких можуть бути і адвокати, але, найголовніше, вони хочуть зробити системні зміни у своєму містечку або регіоні. Серед питань у нас заплановані секрети та практики БФ “Право на захист”, які допоможуть вам краще налагодити співпрацю з органами влади, посилити свої зовнішні комунікаційні навички, щоб права людини були захищені, а життя людей гідним.

Запрошуємо до участі керівників, заступників керівників, комунікаційників та юристів неурядових організацій:

  • діяльність яких спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО);
  • які працюють та перебувають в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
  • які є представниками зареєстрованих організацій та мають невеликий досвід впровадження проєктів за фінансової підтримки міжнародних донорів, а також зацікавлені в розвитку громадянського суспільства, розбудові партнерства та впровадженні позитивних змін у громадах завдяки отриманим знанням та здобутим навичками.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Кількість місць дуже обмежена.

Для участі в конкурсі необхідно до 24:00 17 жовтня 2019 року заповнити анкету тут. Результати будуть повідомлені не раніше 20.10.2019.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів отримають учасники, які пройдуть конкурсний відбір. Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус / потяг: вагон типу плацкарт чи купе / вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотного квитка та за умови участі у всіх тренінгових блоках

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: n.novykova@r2p.in.ua.

Тренінг проводиться в межах проєкту “Посилення спроможності коаліцій внутрішньо переміщених осіб” у межах статутної та проєктної діяльності БФ “Право на Захист” за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Цей проєкт охоплює посилення громадських організацій завдяки профільним практичним тренінгам, наданню мінігрантової підтримки та подальшому менторству організацій-переможниць конкурсу мінігрантів.

Зареєструватися на подію
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: