Благодійний веломарафон “Бачу! Можу! Допоможу!”

Дата та час події: 13 Червня 2015, 09:00
A+ A- Підписатися

13 червня розпочнеться благодійний веломарафон “Бачу! Можу! Допоможу!”, учасники якого проїдуть 2000 км Західною та Центральною Україною.

Як зазначають організатори на сторінці події, цим проектом учасники вшанують пам’ять Миколи Пеха, який втратив зір у підлітковому віці, що не завадило йому навчатися у Львівському національному університеті ім. І. Франка на факультеті міжнародних відносин, а також за навчальними програмами у США та Лондоні. Він активно займався громадською діяльністю, у 2006 році організовував “Пробіг заради дітей”. Другий такий пробіг, цього разу – на велосипедах-тандемах, планував на літо 2015 року. Але однодумці, на жаль, поїдуть без нього, бо у червні 2014 року він пішов з життя.

Марафон триватиме 30 днів. У заході візьмуть участь дванадцять молодих людей, шість з них – незрячі. Учасники марафону їхатимуть на тандем-велосипедах. У ході проекту буде проведено благодійний збір коштів на ремонт, обладнання та дизайн “Сенсотеки” на базі міської бібліотеки № 18 у Львові.

Також буде діяти промо-кампанія “Бачу! Можу! Допоможу!”, яка має на меті допомогти людям з інвалідністю стати “видимими” для громадськості, сприяти соціальній інтеграції незрячих як активних громадян і забезпечувати повагу прав людини незалежно від фізичних можливостей.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: