Благодійний концерт для сбору коштів на реанімобіль

Дата та час події: 04 Червня 2015, 19:00
A+ A- Підписатися

4 червня о 19:00 у клубі “Атлас” (Київ, вул. Артема, 37-41) відбудеться благодійний концерт солідарності “Від сябра до брата”.

У заході візьмуть участь гурти “Trubetskoy”, “Гайдамаки”, “Роллікс”, “Дай дарогу”. Концерт буде відбуватися під лозунгом українсько-білоруської дружби.

Під час заходу відбудеться благодійний аукціон і буде зібрано кошти для придбання реанімобіля для Першого добровольчого мобільного шпиталю им. Пирогова.

Медики ВСУ не можуть покрити всі потреби фронту, особливо в таких гарячих точках, як Піски, Авдіївка (Донецька область). Тому такою важливою є фінансова підтримка медиків-волонтерів, зокрема з Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова. Шпиталь базується в Артемівську, надає допомогу військовим, добровольцям і мирному населенню.

Для ефективної роботи шпиталю необхідний власний автопарк. У квітні волонтерами за допомогою соціальних мереж вже було зібрано необхідну суму на реанімобіль. У перший же тиждень цей реанімобіль вивіз понад 50 поранених із зони АТО. Одразу ж надійшло замовлення на ще одну машину швидкої допомоги.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: