Акція під ВР на підтримку свавільно засуджених без права на перегляд вироків

Дата та час події: 03 Грудня 2019, 11:00
A+ A- Підписатися

3 грудня 2019 року об 11:00 біля будівлі Верховної Ради України (вулиця Грушевського, 5) відбудеться вулична акція на підтримку свавільно засуджених до довічного позбавлення волі без права на перегляд вироків справедливим судом.

Мета акції – привернути увагу народних депутатів і президента до проблематики десятирічної відсутності в країні процедури перегляду кримінальних вироків, зокрема й до довічного позбавлення волі, які викликають розумний сумнів щодо своєї справедливості.

Під час акції демонструватиметься фотовиставка “13 історій свавільно засуджених довічно”, аби кожний міг подивитися в очі людям, які засуджені до вищої міри покарання і не мають жодного шансу на перегляд свого вироку справедливим судом.

Акція, приурочена до Міжнародного дня прав людини, ініційована родичами та адвокатами свавільно засуджених на довічний термін і підтримана Харківською правозахисною групою, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, “Союзом “Золотий Вік України”, ГО “Альянс Української Єдності”, ГО “Майдан громадський контроль”, ГО “Рух громадських спонукань”, Amnesty International в Україні та іншими організаціями.

По додаткову інформацією звертатися до Андрія Діденка (ХПГ): 093 985 25 74.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter