Акція “Родини Героїв Небесної Сотні протестують проти наміру амністувати суддів Майдану”

Дата та час події: 20 Лютого 2018, 16:54
A+ A- Підписатися

20 лютого, у роковини загибелі Героїв Небесної Сотні о 9:00 під стінами Вищої кваліфікаційної комісії суддів (вул. Механізаторів, 9, Київ) відбудеться акція та прес-брифінг за участі родин Героїв Небесної Сотні. Родини, їхні адвокати та представники Громадської ради доброчесності вимагатимуть, щоб ВККС відмінила ганебні зміни до власного положення, якими вона дає можливість залишитися на посадах всім суддям Майдану.

Минулого тижня ВККС внесла зміни до положення про кваліфікаційне оцінювання суддів. Відповідно до них вона залишає за собою право не враховувати, що судді та кандидати на посаду судді приймали у минулому очевидно неправосудні рішення, зокрема під час Майдану. Раніше Громадська рада доброчесності мала право ветувати таких суддів, а щоб подолати вето ВККС мала проголосувати 11 з 16 голосами. За новими ж змінами, ВККС скасовує можливість ветування громадськістю одіозних суддів та дає собі право ігнорувати їхню недоброчесність, якщо тільки їх не притягнули до відповідальності іншим рішенням суду. Це дозволить суддям Майдану і далі працювати на своїх посадах та успішно уникати відповідальності.

Під час акції члени сімей Героїв Небесної Сотні розставлять на сходах ВККС символічний меморіал із свічок та фото загиблих, щоб нагадати їм про надзвичайно високу ціну, яку заплатило суспільство за можливість зрушити реформи з місця.

В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Володимир Бондарчук, голова ГО “Родини Героїв Небесної Сотні”, син загиблого на Майдані Сергія Бондарчука
  • Володимир Голоднюк, ГО “Родини Героїв Небесної Сотні”, батько загиблого на майдані Устима Голоднюка
  • Роман Маселко, адвокат родин Героїв Небесної Сотні, член Громадської ради доброчесності
  • Віталій Титич, адвокат родин Героїв Небесної Сотні, координатор Громадської ради доброчесності

Контактна особа: Ірина Мокрицька, +38063265922, irynka.mokrytska@gmail.com

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: