Акція-брифінг “Вимагаємо незалежності судової системи”

Дата та час події: 04 Лютого 2015, 14:30
A+ A- Підписатися

4 лютого о 14:30 активісти та експерти Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) проведуть акцію-брифінг біля комітетів Верховної Ради, за адресою вул. Садова, 3а

Під час акції активісти в масках найвідомішого українського судді Родіона Кірєєва закликатимуть членів комітету Правової політики і правосуддя створити законодавчі основи під час доопрацювання спільного законопроекту щодо судової реформи.

Активісти будуть роздавати депутатам інформаційні листівки “Формула Судової Реформи” із зазначенням 9 заходів реформування судової системи, без яких судді будуть перебувати в повній залежності від Президента та його адміністрації, а отже будь-хто з 9 тисяч суддів, що працюють в Україні, може стати Родіоном Кірєєвим. 

Під час акції виступлять експерти ініціативи Реанімаційний Пакет Реформ:

Оксана Величко, менеджер судової групи РПР

Тарас Шепель, експерт судової групи РПР, заступник голови Третейської палати України.

13 січня Верховна Рада вирішила прийняти за основу як ініційований Президентом законопроект №1656 “Про забезпечення права на справедливий суд”, так і розроблений громадськими експертами та депутатами №1497 “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” щодо удосконалення засад організації та функціонування судової влади відповідно до європейських стандартів”, та на їх базі створити законопроект, який би поєднав позитивні ініціативи обох документів. На думку експертів РПР, важливо зберегти в узгодженому законопроекті ті заходи судової реформи, які дозволять створити законодавчі умови для реальної незалежності судової системи від політичного впливу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: