Акція пам’яті убитих російськими неонацистами Станіслава Маркелова та Анастасії Бабурової

Дата та час події: 19 Січня 2015, 12:00
A+ A- Підписатися
В понеділок, 19 січня о 12:00 на Михайлівській площі пройде акція пам’яті російського правозахисника Станіслава Маркелова та уродженки Криму, журналістки Анастасії Бабурової. Шість років тому їх було застрелено в центрі Москви за те, що послідовно виступали проти ультраправого терору і фашизації російського суспільства.
 
У цей день, традиційно, в багатьох містах Росії та інших країнах пройдуть акції пам’яті Стаса та Насті. 
 
19 січня став не тільки днем скорботи за загиблими, а й днем боротьби з фашистською загрозою. Сьогодні кремлівська пропаганда намагається довести російському обивателеві те, що центром фашизму на пострадянському просторі є Україна. Замовчуючи про те, що на території Росії діють десятки радикальних ультраправих угруповань. Часто з підтримки або потакань влади.
 
На жаль, український неонацизм також існує не тільки на екранах російських телеканалів. Як і в Росії, зростання неонацистських настроїв і чисельності ультраправих угруповань супроводжується негласною підтримкою влади з мовчазної згоди суспільства.
 
Усіх, хто усвідомлює небезпеку правого крену в суспільстві, ми закликаємо 19 січня о 12:00 вийти на Михайлівську площу.
 
Організатор – український “Комітет 19 січня”. Акція відбудеться без партійної та політичної символіки. Беріть з собою свічки та квіти.
 
Пам’ятати – значить боротися!
 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: