Акція Пам’яті і консолідації патріотів України з Донбасу

Дата та час події: 13 Березня 2016, 16:53
A+ A- Підписатися

У неділю, 13 березня, о 15:00, на Майдані Незалежності в Києві (Хрещатик, навпроти “Стелли”, приблизно там, де була “Сцена Майдану”) відбудеться акція Пам’яті і консолідації патріотів України з Донбасу “В ім’я пам’яті загиблих, заради захисту живих “. Початок акції – 15.00, тривалість – 2 години.

У цей день вихідці з Луганщини та Донеччини, для яких Донбас – це завжди Україна, згадують своїх друзів, близьких, побратимів, які віддали життя за українську незалежність і територіальну цілісність. Загальновідомі імена 2-3 чоловік, але волонтери створюють мартиролог, в якому вже більше двох сотень імен представників Донбасу, і цей траурний список продовжує поповнюватися.

Сьогодні окремі чиновники Уряду ведуть політику створення соціальної напруженості, позбавляючи людей з Донбасу всіх допомог і пенсій, шансу “вибратися” в складній життєвій ситуації, займаючись відвертою дискримінацією громадян за територіальною ознакою, порушуючи законодавство України, а також європейське, ратифіковане Україною. З вуст окремих представників Держави звучить неприязнь по відношенню до представників сходу. Влада намагається покласти відповідальність за втрату територій на простих людей, які опинилися заручниками російського окупанта і були кинуті державою напризволяще. Українських патріотів, які постраждали від бойовиків “Л/ ДНР”, подібна немудра політика фактично виштовхує назад, на непідконтрольні території, які фактично в висловлюваннях деяких чиновників вищого рангу вже зізнаються “особостатусними!” Представники патріотичних рухів сходу України бачать в цьому велику несправедливість – по відношенню до сімей та друзів загиблих, по відношенню до патріотів, яким до цих пір загрожують бойовики “Л/ ДНР”, по відношенню до тих людей, які забуті в полоні у терористів і ними вбиті.

Ми пам’ятаємо, заради чого пішли воювати, за що були віддані мукам в тортурних “Л/ ДНР” наші товариші. Ми проти автономії Донбасу і сепаратизму в риториці окремих представників держави. Ми більше не готові миритися з тим, що наші інтереси прагнуть представляти олігархи і кримінальники, пособники російського агресора і бандформувань “Л/ ДНР”, політичні банкрути. Українські громадяни Донеччини та Луганщини, які виїхали з окупованих територій, повинні стати новою суспільною силою, яка буде дієво і ефективно відстоювати українські інтереси, незалежно від нинішнього місця проживання.

Ініціативна група зі створення Української народної ради Донеччини і Луганщини.

Додаткова інформація за тел.: 099-484-48-38 та 096-322-54-42

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: