Мозковий штурм: Пошук рішення для постійної міжнародної присутності в Криму

Дата та час події: 24 Лютого 2016, 17:00
A+ A- Підписатися

Центр міжкультурної комунікації, кафедра політології та Центр польських та європейських студій Києво-Могилянської Академії та Коаліція “Ініціативна група з прав людини в Криму” запрошують вас взяти участь у мозковому штурмі “Пошук рішення для постійної міжнародної присутності в Криму та роль громадянського суспільства у цьому процесі”. 

Після встановлення контролю Російської Федерації над Кримом на території півострова постійно порушуються права людини. Україна не здатна впливати на становище своїх громадян, що залишилися на території Криму. Зменшити рівень ризику і напруги та покращити ситуацію з правами людини в Криму могла б допомогти  постійна присутність міжнародних організацій, таких як ООН, ОБСЄ та/ або Рада Європи.

Однак поки що тільки громадянське суспільство змогло організувати постійну міжнародну присутність в Криму. Так, починаючи з 5 березня 2014 року на території півострова працювала Кримська польова місія з прав людини, яка, однак, влітку 2015 року потрапила в Росії у “патріотичний stop-list” і була змушена згорнути свою роботу на території Криму.

Восени 2015 року звернення Кримської польової місії щодо необхідності постійної міжнародної присутності в Криму підтримали півсотні правозахисних організацій з України, Росії, Білорусі, Грузії, Литви, США, Вірменії, Киргизстану, Молдови, Норвегії, Швейцарії та інших країн.

Для пошуку рішення і формату для постійної міжнародної присутності в Криму Коаліція “Ініціативна група з прав людини в Криму”, яка об’єднує більше 30 українських, російських та міжнародних організацій, організовує мозковий штурм.

Учасники заходу:

 

·         Андрій Юров, голова Кримської польової місії;

·         Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції України;

·         Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини;

·         Запрошені представники Міністерства закордонних справ та Офісу Омбудсмана.

 

Модератор: Аліса Новічкова, секретар Коаліції “Ініціативна група з прав людини в Криму”.

Місце проведення: Києво-Могилянська Академія, Центр Польських та Європейських студій, 6 корп., підвал, вул. Волоська 10.

Час проведення: 17:00 – 20:00.

Дата: Середа, 24 лютого 2016 року.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: