Росіяни завдали подвійного удару по рятувальниках у Нікополі
У Дніпропетровській області російські військові завдали подвійного удару по рятувальниках.
Про це розповіли в ДСНС.
Понівечена технікаУ місті службовці ліквідували наслідки ворожої атаки, коли росіяни вдарили ще раз. У повідомленні не уточнюють, чим саме била РФ.
Як наслідок, понівеченою лишилася техніка, але минулося без жертв та потерпілих.
Подвійний удар – тактика РФ бити по екстрених службах, коли вони приїхали працювати на місце обстрілу.
Нагадаємо, що дослідники за майже чотири роки війни нарахували більш як чотири сотні ударів РФ по рятувальниках.
Фотографія обкладинки: ДСНС України