У Литві скасували концерти ексучасника німецького дуету Modern Talking через його висловлювання про Росію
У Литві скасували концерти німецького музиканта, колишнього учасника дуету Modern Talking Дітера Болена, причиною цього, ймовірно, стали його висловлювання на підтримку РФ.
Про це пише видання LRT.
Дітер Болен. Джерело: АРСпівак і композитор зі своєю групою “Blue System” мав виступити 20 листопада в Клайпеді, 21 листопада у нього планувався концерт в Каунасі.
Однак з системи продажу квитків зникли посилання на ці заходи, інформації про них немає й на вебсайтах обох арен.
“Концерт у Каунасі скасовано. Ми порадилися з організаторами й домовилися, що такого заходу на нашій арені не має бути”, — сказав LRT керівник відділу організації заходів арени “Жальгіріс” Мантас Ведріцкас.
Причину скасування концертів Болена публічно не називали, але вона може бути пов’язана з уривками з його останніх інтерв’ю, що поширилися в інтернеті. У них музикант критикує охолодження відносин між Німеччиною та Росією, закликає купувати енергетичні ресурси у Росії та запевняє, що РФ і Німеччина були “командою мрії”.
Три роки тому Болен критикував антиросійські санкції, а нещодавно заявив, що “Україна проти Росії не має жодних шансів”.
Раніше ZMINA повідомляла про те, що приму-балерину московського Большого театру Світлану Захарову, яка є активною прихильницею очільника РФ Володимира Путіна, виключили зі складу учасників гала-концерту Les Étoiles 2026 у Римі (Італія).