Російські військові вдарили по Дніпропетровщині та Запоріжжю: понад десятеро постраждалих та загиблий

Дата: 23 Січня 2026
A+ A- Підписатися

Внаслідок обстрілів російських військових у ніч на 23 січня у Дніпропетровській та Запорізькій області дістали травм 12 цивільних, а ще одна людина загинула.

Про це розповіли у тамтешніх ОВА. 

Руйнування у будинку, по якому влучили російські військові у Запорізькій області

Уночі РФ випустила по Україні понад сотню дронів, з яких 76 вдалось збити, а майже два десятки влучили у 12 місцях, звітують у Повітряних силах ЗСУ. 

Пізно увечері росіяни вдарили по селу Комишуваха у Запорізькій області. Оперативно повідомляли про одного загиблого та кількох потерпілих, але на ранок кількість травмованих зросла до десяти. Серед них шестеро опинились з травмами у лікарні, а четверо отримали допомогу на місці. 

На Дніпропетровщині російські військові вчергове гатили по Васильківській громаді, внаслідок чого дістали травм 47-річна жінка та 18-річний хлопець. 

Нагадаємо, що напередодні уночі РФ також била по Дніпропетровщині, через що дістали поранень двоє цивільних.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter