JEP-стажування для журналістів-початківців у національних медіа
Media Development Foundation розпочав набір на нову хвилю стажувань у межах Journalism Exchange Program. Програму створено для медійників і медійниць із досвідом до трьох років, які хочуть розширити коло професійних контактів і перейняти досвід у колег.
Фото: bit.uaПротягом одного місяця учасники та учасниці програми зможуть попрацювати в одному з цих всеукраїнських медіа: “Українська правда”, The Ukrainians Media, Hromadske, “Радіо Свобода”, “Суспільне”, Forbes.
Стажування відбуватиметься в Києві. Для тих, хто не живе в столиці, воно буде в гібридному форматі: онлайн та з можливістю кілька разів на місяць приїжджати до Києва для офлайн-сесій. Усі учасники та учасниці отримають стипендію в розмірі 450 доларів.
Редакції відбиратимуть кандидатів і кандидаток, зважаючи на їхні попередні матеріали та мотивацію. Загалом пройти стажування у всеукраїнських медіа зможуть 30 медійників і медійниць.
Стажування дасть можливість:
- спробувати себе в нових форматах;
- попрацювати з менторами, які дають завдання, консультують та перевіряють якість готових матеріалів;
- публікуватись у всеукраїнському медіа;
- отримати шанс співпрацювати з редакціями як фрилансери або доєднатися до медіа на повну зайнятість.
Подати заявку на участь у програмі можна до 5 жовтня 2025 року за посиланням.