Наслідки російських атак минулої доби: шестеро загиблих та десятки поранених у різних регіонах

Дата: 30 Травня 2025
A+ A- Підписатися

Внаслідок обстрілів російських військових за добу 29 травня на Херсонщині, Харківщині, Донеччині та у Запорізькій області загинули та дістали поранень цивільні. 

Про це розповіли у Нацполіції. 

Слідчі оглядають уламки російського боєприпасу на Харківщині

Лише по Донецькій області російські військові дронами та керованими авіабомбами за день завдали 2,7 тисячі ударів. Під вогнем були Білицьке, Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Покровськ, Сіверськ, Слов’янськ й низка сіл та селищ. 

Щонайменше одна людина у регіоні загинула внаслідок обстрілів. Загиблий чоловік мешкав у Костянтинівці, куди росіяни спрямували шість дронів. Окрім нього, ще троє містян дістали поранень, а також чимало матеріальних збитків як-от понівечена багатоповерхівка, знищене авто та будівля АЗС. 

Ще шестеро цивільних постраждали у Слов’янську, Ганнівці, Сіверську та селі Комар. 

На Херсонщині минулої доби троє людей загинули, а десятеро травмувались через російські обстріли. Щонайменше двоє загиблих – це 33 та 46-річні мешканці Берислава, на яких росіяни скинули вибухівку з безпілотника. 

У регіоні один чоловік підірвався на міні поблизу Малої Олександрівки. Він потрапив у лікарню з ампутацією стопи, вибуховою травмою та вогнепальним пораненням рук й опіком обличчя.

У Запорізькій області через російські обстріли загинули двоє, а ще п’ятеро цивільних дістали поранень. Серед постраждалих двоє чоловіків з Приморського, по яких росіяни прицільно вдарили дроном. 

Також через російські обстріли 29 травня на Харківщині загалом постраждали 12 людей.

Нагадаємо, що минулий рік в Україні закінчився загальним збільшенням на 30% кількості загиблих через повномасштабне російське вторгнення, а дитячих смертей побільшало вполовину.

Цьогоріч ситуація з жертвами обстрілів погіршилась, тож лише за місяць одні з наймасштабніших російських ударів пережили Кривий Ріг, Суми та Київ. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter