На Львівщині до довічного увʼязнення засудили чоловіка, який ґвалтував 11-річного курсанта

Дата: 18 Квітня 2024
A+ A- Підписатися

На Львівщині суд визнав Миколу Ганжу, керівника “Десантно-спортивного навчально-тренувального центру” із Чугуєва, винним у зґвалтуванні 11-річного курсанта. Йому присудили довічне ув’язнення.

Про це йдеться у вироку, деталі справи повідомляє Zaxid.net.

Фото: Getty Images

У вироку не називається імені обвинуваченого, але, за даними журналістів Zaxid.net, йдеться про Миколу Ганжу, який керував громадською організацією “Десантно-спортивний навчально-тренувальний центр” у Чугуєві на Харківщині. У ньому діти проходили підготовку до майбутнього вступу у військово-морський ліцей.

Згідно з матеріалами справи, 11-річний хлопчик прийшов на навчання в Центр у 2021 році. Він відвідував заняття кілька разів на тиждень, бо мріяв навчатися у військово-морському ліцеї.

Тоді, як зазначається у вироку, керівник “виділив” його серед інших курсантів і почав вчиняти сексуальні дії, знімаючи це на відео. Чоловік неодноразово ґвалтував хлопчика, зокрема під час поїздок до інших міст.

На початку повномасштабного вторгнення Росії хлопчик із мамою переїхали на Львівщину. Керівник приїздив і туди та зустрічався зі своїм учнем, щоб вчергове його зґвалтувати. Чоловік також робив хлопчикові подарунки та платив гроші.

Постраждалий розповів, що боявся розчарувати свого викладача, тому виконував його прохання. Якщо хлопець відмовлявся виконувати те, що хотів Ганжа, то чоловік погрожував, що покаже фото та відео іншим людям.

Суд визнав Миколу Ганжу винним у розбещенні, сексуальному насильстві та зґвалтуванні 11-річного курсанта, а також виготовленні дитячої порнографії. Йому призначили довічне ув’язнення. Засуджений також має виплатити 500 тисяч гривень компенсації на користь постраждалого хлопчика.

Попри наявність доказів, керівник свою провину в суді не визнав. Він ще може оскаржити вирок.

Нагадаємо, що влітку минулого року ZMINA писала про подібний інцидент. Тоді у Київській області 11-річна дівчинка разом з мамою звернулася до Обухівської поліції через домагання з боку тренера дитячої баскетбольної команди. Згодом стало відомо, що на тренера вже надходили подібні скарги. 

Як зазначають правоохоронці, тренер вибудував довірливі стосунки з дівчинкою. Ще в травні 2023 року він уперше зателефонував її матері та запросив її доньку поїхати на озеро. Жінка хотіла відмовити, оскільки в дочки не було купальника, але чоловік запевнив, що придбає.

Згодом тренер ще кілька разів вивозив дівчину на озеро, де домагався її, але мамі вона нічого не розповідала. Під час останньої поїздки тренер, вигадавши свою гру, заманив дівчинку на глибину та почав її мацати. Вона стала вириватися, а коли повернулася додому, одразу розповіла це мамі. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter