Окупанти в Криму посилили пошук українських партизанів – Нацспротив

Дата: 07 Жовтня 2023
A+ A- Підписатися

Росіяни в тимчасово окупованому Криму продовжують посилення адміністративно-поліцейських умов для боротьби з українським підпіллям.

Про це інформує Центр національного спротиву

“Ворог стурбований активністю та підвищеною ефективністю Руху опору в Криму, в результаті чого посилив контррозвідувальний режим, в тому числі з метою виявлення та боротьби з українським підпіллям”, – мовиться у повідомленні.

Водночас за інформацією Руху опору на українському півострові, впродовж минулого місяця спостерігалась тенденція до збільшення середньодобової пропускної можливості цивільних осіб, які перетинають підконтрольні окупантам пункти пропуску на адміністративній межі між окупованим Кримом та Херсонською областю, і складала близько 15 тисяч осіб на добу.

Раніше партизанський рух “Атеш” заявив, що фіксує перекидання росіянами ППО до окупованого Сімферополя.

Наприкінці вересня 2023 року Крим Реалії повідомялв, що в Криму після серії ударів по військових об’єктах незаконне “управління ФСБ” майже щодня заявляє про затримання підозрюваних у “шпигунстві”.

Зокрема, 29 вересня ФСБ РФ заявила про затримання жителя Керчі за підозрою в “шпигунстві”. 45-річний чоловік нібито за завданням Головного управління розвідки Міноборони України “вів фото- і відеофіксацію переміщення військової техніки” і передавав ці відомості “куратору”.

Днем раніше російські силовики також заявили про затримання в Севастополі чоловіка за підозрою в “держзраді”. Нібито він “за завданням української розвідки” влаштувався будувати фортифікаційні споруди в Криму.

Напередодні Інститут вивчення війни (ISW) заявив, що ФСБ має намір розширити власні можливості для стеження за користувачами російського інтернету, а також маскування своїх операцій.

У звіті мовиться, що ФСБ, ймовірно, підтримає поправки до законопроєкту Державної думи Росії, які розширять її інструменти цифрового авторитаризму для стеження за користувачами російського інтернету, банківських і телекомунікаційних компаній.

Експерти підсумовують: зусилля ФСБ щодо отримання контролю над базами даних великих компаній, ймовірно, є частиною спроби посилити заходи стеження за населенням РФ і окупованої частини України.

Також ФСБ має намір використовувати потенційний новий доступ до баз даних, щоб легше маскувати свої операції.

Потенційний новий доступ ФСБ до баз даних приватних компаній може вплинути на інформаційну безпеку в інших країнах, які користуються послугами Російської асоціації відкритих даних.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter