Зміни до порядку в’їзду в Крим для журналістів і правозахисників плануються на вересень

Дата: 14 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Міністерство інформполітики та Міністерство юстиції вже у вересні запропонують уряду зміни до порядку в’їзду в Крим для журналістів і правозахисників.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформполітики з посиланням на заступника міністра юстиції Сергія Петухова.

“Наразі Міністерство юстиції вирішило створити Координаційну раду з питань захисту прав громадян України в Криму, першим завданням якої буде внесення пропозицій про зміни до існуючого порядку. У разі оперативної роботи ці пропозиції можуть бути винесені на розгляд Кабінету Міністрів уже в вересні”, – каже Петухов, зауважуючи, що процедура отримання спеціального дозволу для відвідування Криму є занадто складною, а перелік підстав для його видачі – надто вузьким.

Тим часом радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський наголосив, що “спрощена процедура в’їзду в Крим для журналістів і правозахисників повністю відповідає національним інтересам України“.

“На окупованій території мають працювати незалежні іноземні спеціалісти, які поважають закони України, визнають її суверенітет і територіальну цілісність, та ставлять собі на меті висвітлення ситуації із правами людини, свободою слова і преси”, – зазначає Костинський.

Нагадаємо, 3 серпня українські правозахисники закликали змінити новий порядок в’їзду на півострів, оскільки на їхню думку, нові правила порушують право на свободу пересування.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter