Журналістам Станко та Рєуцькому призупинили акредитацію в АТО

Дата: 12 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Журналістам Громадського ТБ Анастасії Станко та Костянтину Рєуцькому тимчасово призупинили акредитацію в АТО на час проведення експертизи відео, відзнятого 6 липня.

Про це йдеться у повідомленні  на сайті Громадського.

Представники Громадського телебачення 11 липня зустрілися зі співробітниками Міністерства оборони, Адміністрації президента, СБУ та прес-служби ВДВ для обговорення звинувачень на адресу журналістів, які працювали в Авдіївці Донецької області 6 липня.

Сторони домовились про створення робочої групи для з’ясування обставин конфлікту. Громадське вирішило не публікувати сюжет, який відзняли журналісти у промзоні Авдіївки, до завершення експертизи.

Експертизу матеріалу проведуть спеціалісти Міністерства оборони, а додаткову експертизу — Інститут масової інформації.

Експертиза може тривати близько двох тижнів. На цей час буде призупинено акредитацію в зоні АТО Анастасії Станко та Костянтина Реуцького.

Нагадаємо, 8 липня прес-центр штаб АТО звернувся до Служби безпеки України з проханням  призупинити акредитацію трьох журналістів, які оприлюднили деталі з позицій сил АТО, які можуть стати орієнтирами для ворога.

Йшлося про журналістів Громадського ТБ Анастасію Станко, Костянтина Рєуцького та спеціального кореспондента “Нової газети” Юлію Полухіну, які вели зйомки 6 липня у населеному пункті Авдіївка на промзоні.

Зранку 8 липня цей сюжет було виставлено на сайті Громадського ТБ. Переглянувши його, захисники промзони звернулися з вимогою до керівництва каналу зняти відео, що останні й зробили.

Через деякий час подібний сюжет вийшов на сайті “Нової газети” за авторством Юлії Полухіної, який розлетівся інтернетом, російськими ЗМІ та медіа-ресурсами так званої “ДНР”.

У офіційній заяві прес-центру штабу АТО стверджується, що журналісти Громадського представили кореспондентку російської “Новой газеты” як власну співробітницю.

Громадське спростувало цю інформацію, говорячи, що Полухіна має власну акредитацію від свого ЗМІ, а також заявило, що відео вони узгоджували з представниками АТО.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: