Зеленський в Одесі заслухає стан справ з розслідуванням нападів на активістів. Потерпілих не запросили

Дата: 12 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Президент Володимир Зеленський 13 липня під час свого візиту до Одещини планує серед іншого заслухати інформацію про стан розслідування справ щодо нападів на активістів.

Про це повідомляється на сайті президента України.

“Глава держави також проведе нараду з питань розвитку морських портів України та заслухає інформацію про стан розслідування справ щодо нападів на активістів і журналістів в Одесі”, – йдеться в анонсі про поїздки президента регіонами та питання, які там будуть підніматися.

Водночас одеські активісти, які ставали жертвами замахів на життя, у коментарях Центру прав людини ZMINA не висловлюють оптимізму з приводу цієї наради і того, що вона буде результативною.

“Зі своїх джерел я дізнався, що цьому питанню в офіційному графіку присвячено лише 15 хвилин”, – каже Олег Михайлик, у якого стріляли в центрі Одеси минулого вересня. Він про цю нараду дізнався випадково, оскільки активістів туди не запросили.

Я не очікую нічого нового. Він (президент. – Ред.) нічого нового не почує, але буде показовою його реакція на запропонований йому звіт“, – додав зі свого боку Віталій Устименко, на якого напали з ножем в Одесі в червні 2018 року.   

“Особисто я поки нічого не очікую. Я сумніваюсь, що він володіє реальною картиною. Головне питання в цьому. Натомість, як мені здається, його намагаються капсулювати. Служби надають викривлену інформацію, це в найкращому разі”, – песимістично заважує в коментарі Михайло Кузаконь, на якого вчинили замах у серпні минулого року.

Як відомо, раніше Володимир Зеленський обіцяв зустрітися з батьком Катерини Гандзюк на його відповідне прохання, щоб поговорити про ситуацію з розслідуванням справи та покарання замовників.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: