У Херсонській області потрібно ввести надзвичайний стан – голова ТСК із нападів на активістів після виїзного засідання

Дата: 30 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Рівень корупції, контрабанди та співпраці з окупаційною владою Криму на Херсонщині дозволяє говорити про те, що тут потрібно оголошувати надзвичайний стан, адже в області наявні загрози втрати національної державності. 

Про це після першого дня виїзного засідання парламентської тимчасової слідчої комісії щодо розслідування вбивства Катерини Гандзюк та нападів на інших активістів заявив голова ТСК, народний депутат Борислав Береза.   

Про свої перші враження він відзвітував емоційним дописом у Фейсбуці.

Ми в шоці. Приїхали розбиратися в справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація, отримана нашою ТСК, жахає”, написав Береза.

Зокрема, його вразила інформація про рівень контрабанди в області, вирубки лісу, глобальної корупції, “спайки влади з криміналом”, співпраці з окупаційною владою Криму тощо.

“Те, що тут відбувається, – це не дно. Це гірше. Тут треба вводити надзвичайний стан, тому що воєнний стан покращення не дав”, переконаний нардеп.

Посилаючись на свідчення уповноваженого представника президента в Автономній Республіці Крим Бориса Бабіна, Береза вказав на наявні в області загрози втрати національної державності. 

“Пекло, пекло і ще раз пекло”,  додав він.

Фото з Фейсбуку Тетяни Дергачової

У свою чергу член ТСК, нардеп Мустафа Найєм описав свої враження від почутого в перший день засідання ТСК “легким сюром”.

Зокрема, на своєму Telegram-каналі він написав, що під час засідання міський голова Херсона Володимир Миколаєнко та співробітниця Херсонської міськради Інна Зелена, яка була подругою Гандзюк, повідомили, що вони бояться за своє життя і здоров’я, а також за життя і здоров’я близьких. 

Нагадаємо, громадська активістка та керівниця справами Херсонського міськвиконкому Катерина Гандзюк померла 4 листопада внаслідок нападу на неї в Херсоні 31 липня. Тоді на неї вилили літр сірчаної кислоти і вона дістала опіки 40% тіла.

6 листопада у Верховній Раді створили тимчасову слідчу комісію “для розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: