Запорізький чиновник порівняв жінок, які публікують фото в коротких сукнях, з “дешевими проститутками”

Дата: 26 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко порівняв жінок, що публікують у соціальних мережах фотографії в купальниках, коротких сукнях та спідній білизні, із “дешевими проститутками”. 

Роздумами про те, у що “має” вдягатися жінка, аби її поважали і вона мала “високу ціну”, чиновник поділився в публікації, яку наразі видалив, на своїй фейсбук-сторінці. 

 

 

“Дівчата, давайте одягатися відповідно до своїх життєвих цінностей. Багато в інтернеті, навіть серед моїх знайомих, дівчат, що публікують свої фото в купальниках, мінісукнях і спідній білизні. Найцікавіше, що водночас кожна продовжує думати, що вона має високу ціну, до неї повинні ставитися з повагою, як до Королеви… Серед нижчих верств суспільства пропагується образ дешевої повії через попсу, фільми та підроблених ідолів. Але справжні Королеви ніколи не стануть оголюватися на публіці. Подивіться на свій образ і розсудіть, на кого ви схожі більше: на Королеву чи повію. І тоді усвідомте, яке за правом може бути до вас ставлення”, – написав Марченко. 

Крім того, у ще одній публікації Марченко закликав жінок, які дотримуються феміністичних поглядів, “зайти зареєструватися шматком лайна в коментарях”. Що цікаво, з 2018 року чиновник також є уповноваженим з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за ґендерною ознакою в Запорізькій області.   

За словами правозахисників, такі висловлювання є дискримінаційними, об’єктивують і принижують жінок, зокрема й тих, які займаються сексом за гроші, а також є виявом типового слатшеймінгу (англ. slut – шльондра та shaming – публічний осуд). Слатшеймінг є цькуванням жінок за те, як вони виражають свою сексуальність. Панівною є думка, що вона може бути виражена лише за певним шаблоном, а всі, хто виходять за цей шаблон, не заслуговують на повагу, і погане ставлення, насильство зокрема, може бути виправдане через нешаблонні поведінку чи зовнішній вигляд. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: