Вчительку, яка не дала солодощів дівчинці на святі в харківській школі, звільнили

Дата: 30 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

В одній зі шкіл Харкова адміністрація звільнила вчительку, яка опинилась у центрі скандалу, коли не дала солодощів учениці, батьки якої не здали грошей на солодкий стіл з нагоди закінчення першої чверті.

Про це повідомляє місцевий сайт 057.ua.

Історія, що сталася в одній зі шкіл Харкова, стала широковідомою наприкінці жовтня, коли вчитель інформатики написав на популярній сторінці “Батьки СОС” на Facebook пост про інцидент. Свідки розповідали, що дівчинка просила класного керівника відпустити її додому, проте вчителька відмовлялася та змусила її святкувати з усіма дітьми.

“Звісно, діти пропонували поділитися, дівчинка відмовилась і плакала від публічного приниження. Чому не можна було відпустити її, та й усе, як просила її мама?” – написала мати одного з однокласників дівчинки у Facebook.

Після розголосу мати дівчинки звинуватила адміністрацію школи у цькуванні її дитини, на її бік стало чимало інших батьків, а багато українських медіа написали про інцидент.

Наразі, за словами директорки Департаменту освіти міської ради Ольги Деменко, вчительку звільнили з посади та виключили з батьківського комітету:

“Сьогодні (29 жовтня – ред.) почався навчальний процес, заняття Наталя Толяренко не розпочала. Зараз уроки інформатики веде інший учитель. Я вважаю неприпустимим, коли така людина навчає дітей і готує вчителів”.

Пізніше стало відомо, що жінка працювала не тільки в школі, але й у Харківському національному педагогічному університеті. За словами ректора вишу Івана Прокопенка, вчителька досі продовжує працювати там.

“Як до доцента у мене немає до неї претензій. Інцидент стався в школі. Свою провину Наталя визнала. В університеті ми провели збори, поговорили з доцентами, пояснили ситуацію. Ми вчимо добром”, – зауважив він.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: