Українські футболісти агітуватимуть за рівний розподіл домашніх обов’язків між чоловіками і жінками

Дата: 19 Грудня 2017
A+ A- Підписатися

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та футбольний клуб “Шахтар” 15 грудня підписали меморандум про співпрацю у боротьбі за рівність прав чоловіків та жінок в Україні.

Як повідомили Центру інформації про права людини у прес-службі Фонду, співробітництво розпочнеться у 2018 році.

В планах – інформаційна кампанія за рівний розподіл домашніх обов’язків та участь чоловіків у вихованні дітей, просування здорового способу життя і підтримки молоді, а також ряд заходів, спрямованих на боротьбу проти насильства над жінками.

                           

“Ми вдячні ФК Шахтар та його гравцям за підтримку та їхній внесок у розвиток толерантного суспільства, де кожен може реалізувати свій потенціал, а люди почуваються вільними та впевненими”, — зазначив під час підписання меморандуму представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Каспар Пік.

У свою чергу гендиректор ФК “Шахтар” зазначив, що цінності Фонду близькі футбольному клубу особливо у бажанні розвивати систему рівного доступу до масових занять футболом.

Нагадаємо, за даними поліції, протягом 2016 року зафіксовано 96 143 звернення за фактом насильства в сім’ї, з яких 85 037 звернень надійшло від жінок. Також на Національну “гарячу” лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації організації “Ла Страда” протягом 2016 року надійшло 34 758 дзвінків з питань, пов’язаних з домашнім насильством.

Згідно з дослідженням Київського міжнародного інституту соціології, майже половина (49,3%) українок хочуть розподілення хатньої роботи. 25,9% жінок згодні віддати чоловікові невеличку частину домашніх справ та догляд за дітьми. Чоловіки ж у більшості (56,5%) згодні взяти на себе трохи домашніх справ та частину турбот з догляду за дітьми. Лише 22% чоловіків не проти поділити домашні обов’язки порівну.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: