Україна за 2 роки зафіксувала понад 170 випадків порушень свободи слова у Криму

Дата: 31 Березня 2016
A+ A- Підписатися

В окупованому Криму за 2 роки зафіксували понад 170 випадків порушень щодо ЗМІ та журналістів.

Про це заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець, передає “Центр журналістських розслідувань”.

“Останнім рішенням такого характеру стало внесення кримського сайту “15 минут”, який був змушений мігрувати на материк, у список заборонених ЗМІ, і блокування інтернет-видання для кримського читача. Анексувавши Крим, окупаційна влада в першу чергу вдалася до знищення незалежних ЗМІ, вимкнувши українські ТБ-канали ще в березні 2014 року”, – сказав міністр.

Він нагадав, що вбивство свободи слова на окупованому Росією півострові супроводжувалося нападами на редакції і журналістів кримських ЗМІ, обшуками в будинках журналістів, допитами, погрозами, вимушеною депортацією незалежних ЗМІ на материк, а також відмовою в реєструванні низки “неугодних” ЗМІ.

“Всі зафіксовані правопорушення в сфері свободи слова в Криму ми доносимо до компетентних органів в Україні, а також до світової спільноти, з якою Кремль проводить активну роботу, показуючи свою “картину” того, що відбувається в Криму. У цій “картині” немає місця зникненням людей в Криму, незліченній кількості обшуків і облав, допитів, штрафів, заборон та інших порушень прав і свобод людини. Ключовим у цій ситуації є руйнування цієї “картини” і донесення правди”, – підкреслив Стець.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: