У Торонто встановили неінклюзивну зупинку, щоб показати, з якими проблемами стикаються маломобільні люди

Дата: 01 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

В адміністративному центрі канадської провінції Онтаріо Торонто встановили зупинку громадського транспорту, до якої неможливо зайти, щоб місцеві жителі відчули себе на місці маломобільних співгромадян. 

Про це повідомляє видання “Хмарочос”.

У межах кампанії під гаслом “Почуваєтеся виключеними? Те саме відчувають 400 тисяч мешканців Торонто з інвалідністю” у місті встановили недоступну зупинку, яку оформили вивісками зі шрифтом Брайля та жестовою мовою. Водночас жодна з вивісок не має літерного розшифрування. Проєкт місцева влада реалізувала спільно з громадськими активістами, які працюють над питанням інклюзії, та артдиректоркою Еббі Клейгс. 

Усі матеріали, що містяться на зупинці, спрямовують людей на сайт місцевої організації “Торонто для всіх”, яка працює над просвітництвом, зокрема питанням порозуміння мешканців заради створення інклюзивного міста, позбавленого дискримінації та расизму.

Нещодавно в Києві комунальні служби провели реконструкцію деяких зупинок громадського транспорту. Після цього зупинки стали недоступними для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, що обурило активістів ініціативи “Доступно.UA”. Вони стверджують, що під час робіт ремонтники порушили нові ДБН, які запрацювали в Україні на початку цього року. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: