У Росії батьків хочуть позбавити прав на дитину через їхню участь в опозиційних мітингах

Дата: 06 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Прокуратура Москви звернулася до суду з вимогою позбавити батьківських прав подружню пару, яка прийшла на акцію 27 липня з однорічною дитиною.

Про це повідомляє офіційний сайт відомства. 

За версією силовиків, подружжя прийшло на акції з дитиною, але згодом вони передали свого сина третій особі. 

“В ході мітингу батьки передали малолітню дитину третій особі, що піддало небезпеці здоров’я і життя хлопчика, а також призвело до заподіяння йому фізичної та моральної шкоди”, – зазначили вони. 

Російські медіа також повідомили, що батьки нібито передали дитину одному з фігурантів справи про участь в опозиційних мітингах Сергію Фоміну. У його справі слідчі наполягають, що чоловік взяв дитину, щоб безперешкодно залишити територію проведення акції.

Прокуратура Москви також додала, що наразі проводить перевірки фактів участі в опозиційних мітингах неповнолітніх росіян.

Як відомо, 27 липня та 3 серпня у Москві пройшли масштабні акції протесту з вимогою прозорих та чесних виборів до Мосміськдуми. Обидві акції супроводжувались масштабними затриманнями та побиттям протестувальників. У відповідь на такі дії російської влади глава британської делегації в ПАРЄ Роджер Гейл закликав переглянути рішення ПАРЄ щодо повернення Росії до асамблеї.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter