У поліції Києва розповіли, як змінився рівень злочинності на вокзалі під час перебування ромів

Дата: 27 Квітня 2018
A+ A- Підписатися

Масове перебування осіб ромської національності з 15 по 18 квітня 2018 року на Центральному залізничному вокзалі міста Києва не підвищувало рівня злочинності.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на відповідь на офіційний запит в управління інформаційно-аналітичної підтримки Головного управління Національної поліції в місті Києві.

Роми приїздили до Києва на провідну (поминальну) неділю і залишилися в столиці на тиждень. Деякі кияни у своїх постах стверджували, що ці люди вдавалися до крадіжок. Причому не тільки на території вокзалу, але й в інших районах міста.

Нацполіція Києва спростовує такі ствердження та наводить офіційні дані щодо кількості бійок, крадіжок та пограбувань, які сталися з 15 по 18 квітня 2018 року на території Центрального залізничного вокзалу та загалом у місті.

Так, у цей період з вокзалу на лінію “102” з повідомленнями про правопорушення дзвонили 63 рази. А в період з 9 по 14 квітня 2018 року таких викликів було 178. На вокзалі за час перебування там ромів було зафіксовано один грабіж та 16 крадіжок. При цьому тижнем раніше був здійснений один грабіж і 25 крадіжок.

Загалом по місту Києву з 9 по 18 квітня 2018 року було зареєстровано 63 пограбування та 1436 крадіжок.

19 квітня Києві учасники праворадикальної громадської організації “Січ-С14” вигнали ромів з табору на Лисій горі, а також спалили їхні речі та намети. 25 квітня Національна поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за розгін ромського табору.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter