У Омбудсмана допоможуть впровадити Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок

Дата: 24 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини спільно з офісом ООН Жінки в Україні планує впровадити Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок.

Про це повідомила прес-служба Омбудсмана.

Співпраця буде проходити в рамках проекту “CEDAW в дії!”.

За словами Денісової, жінки в Україні стикаються з різними формами дискримінації через патріархальні відносини, ґендерні стереотипи та недостатню обізнаність щодо своїх прав.

“Необхідно створити call-центр, який буде не направляти всіх писати скарги в офіс Уповноваженого у Києві, а буде надавати необхідну інформацію, консультації, роз’яснення, з’єднувати з уповноваженими органами”, – запропонувала Омбудсман.

Згідно з Конвенцією про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, держави-сторони засуджують дискримінацію щодо жінок в усіх її формах, погоджуються негайно всіма відповідними заходами здійснювати політику ліквідації дискримінації щодо жінок і зобов’язуються включити принцип рівноправності чоловіків і жінок у свої національні конституції, вжити санкції там, де це необхідно, що забороняють будь-яку дискримінацію стосовно жінок, скасувати всі положення свого кримінального законодавства, що являють собою дискримінацію щодо жінок та інше.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: