У Нацраді кажуть про 33 судові справи щодо каналу “112 Україна” та 18 штрафів до NewsOne

Дата: 12 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має 33 судових справи щодо порушення чинного законодавства телеканалом “112 Україна” й застосувала 18 штрафних санкцій до каналу NewsOne. Про це заявила заступниця голови Нацради Уляна Фещук у доповіді з трибуни парламенту 11 липня, повідомляє Укрінформ. 

“На сьогодні з каналом “112 Україна” у нас є 33 судових справи з приводу порушення ними чинного законодавства, до каналу NewsOne застосовано 18 штрафних санкцій, які зараз оскаржуються в суді”, – зазначила Фещук. 

Вона також зауважила, що необхідно розширювати повноваження регулятора, оскільки наразі Нацрада не має ефективного впливу, а може лише звертатися до суду щодо анулювання ліцензії мовників у разі порушення ними законодавства, зокрема у сфері національної безпеки.

Нагадаємо, що за інформацією Інституту масової інформації, 9 липня Нацрада ухвалила рішення звернутися до Верховної Ради з пропозиціями змін до закону “Про телебачення і радіомовлення”, щоб мати можливість у певних випадках призупиняти та анульовувати ліцензії “для запобігання антиукраїнській діяльності”. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: