У Молдові священик намагався вивести нечисту силу з ЛГБТ: суд оштрафував його за дискримінацію

Дата: 22 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

У Молдові суд визнав винним у “закликах до дискримінації за переконаннями та ознакою сексуальної орієнтації” диякона Геннадія Валуце, який окропив святою водою ЛГБТ-активістку.

Про це повідомляє УНІАН.

Диякон Геннадій Валуце

Суд над представником церкви почався у 2014 році. Тоді Валуце в ефірі одного з ток-шоу окропив активістку організації GenderDoc-M Анжеліку Фролову свяченою водою, щоб, як він пояснював, вивести нечисту силу з представників ЛГБТ-спільноти. Дівчина побачила в діях диякона ознаки дискримінації, адже вона не є представницею православної церкви, а тому подала на кривдника до суду.

Одночасно з позовом активістки до суду подав і Валуце.

Анжеліка Фролова 

У своїй заяві він вказав, що священиків не можна притягати до відповідальності за дискримінацію. Незважаючи на це, суддя став на бік Фролової.

“Гоніння почалися. Легалізована брехня. Є відео, на якому видно, що я не окропив святою водою цю лесбіянку. Але ДПМовська юстиція на радість лібералів і кредиторів ЛГБТ стала на їхній бік. Так буде з кожним, хто не буде терпимий до гріха. Скоро й тюремні терміни будемо отримувати. Але не здамося”, – прокоментував диякон вирок суду.

Також суд постановив виплатити активістці 5 тисяч леїв (34 тисячі гривень) моральної компенсації та ще 7 тисяч леїв (48 тисяч гривень) судових витрат.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: