У Херсоні чоловік з інвалідністю майже місяць не виходив із квартири через поламаний ліфт

Дата: 22 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

Мешканець Херсона В’ячеслав Шевченко 22 дні не виходив із квартири, адже в його будинку відімкнули ліфт.

Про ситуацію він розповів на Facebook.

В’ячеслав Шевченко 

34-річний В’ячеслав мешкає на шостому поверсі багатоквартирного будинку, де наприкінці липня відімкнули ліфт. Самостійно хлопець не може спуститися на вулицю, а його мати виходить тільки один раз на тиждень, щоб сходити в магазин.

“У нашому місті і так не багато робиться для забезпечення вільного пересування маломобільних груп населення, тепер же цей процес пішов у зворотний бік, заточивши мене в башті з бетону”, – написав він. 

У житловому управлінні Херсона журналістам “Громадського” повідомили, що відключили ліфт, бо у нього закінчився граничний термін експлуатації. Представник управління розповів, що повідомив чиновників у міськраді про ситуацію, але на експертизу та ремонт техніки знадобиться місяць-півтора.

“Комісія визначила необхідність ремонту ліфта на суму близько 100 тисяч гривень. У ОСББ немає таких грошей, а міська влада досі вперто ігнорує цю проблему”, – зауважив хлопець.

Представники житлового управління будинку, де мешкає В’ячеслав, відмовляються пристосувати сходинки для візка, посилаючись на законодавство.

“Розміщення дерев’яних конструкцій на сходах не передбачене законом”, – кажуть вони.

Хлопець розповів, що не здивований такою відповіддю, адже звик, що його дім не пристосований до потреб маломобільних груп.

“Є лише саморобний пандус на першому поверсі”, – зазначив він.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: