У Google виявили, що дискримінували чоловіків у 2018-му

Дата: 05 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Щонайменше в одній категорії співробітників Google (розробники програмного забезпечення з четвертим рівнем кваліфікації) у 2018 році чоловіки отримували менше, ніж жінки, що працюють на аналогічних посадах.

Це випливає з даних внутрішнього звіту про “забезпечення справедливої та рівної оплати праці” в компанії, опублікованому на офіційному сайті Google.

Загалом, за словами експертів, вивчили дані 91% працівників компанії. За результатами дослідження, Google виплатила 9,7 мільйона доларів додаткових компенсацій понад 10 тисячам співробітникам (у компанії не уточнили, скільки з них становлять чоловіки). На сайті компанії зазначається, що рік тому, за підсумками аналогічного дослідження, Google сплатила 270 тисяч доларів 228 працівникам.

“Ми знаємо, що це лише частина історії. Ми проводимо всебічний огляд таких процесів, як вирівнювання, рейтинги продуктивності та вплив на просування, щоб переконатися, що результати є справедливими та справедливими для всіх співробітників”, – зазначили в компанії.

Нове дослідження вже викликало хвилю критики. Як повідомляє Громадське, після публікації звіту відразу кілька західних ЗМІ заявили, що за однією посадою не можна судити про загальний стан справ у компанії, яку звинувачували в дискримінації жінок. Так, видання Gizmodo наголосило, що жінки-програмісти четвертого рівня отримали більше додаткових коштів з дискреційного фонду, яким керують менеджери.

Нагадаємо, що, за даними Google, за останні два роки в компанії звільнили 48 людей за сексуальні домагання.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: