У ДБР заявили, що провести новий конкурс на 27 керівних посад неможливо

Дата: 09 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Конкурсна комісія Державного бюро розслідувань заявила, що не може провести повторний конкурс на 27 керівних посад, як просив голова відомства Роман Труба.

Про це повідомляє ДБР у Facebook.

На засіданні 7 листопада Зовнішня конкурсна комісія розглядала лист Труби. Він заявив, що позбавлений можливості ухвалити кадрові рішення через відсутність результатів поліграфу переможців конкурсу та попросив оголосити проведення нового конкурсу.

“Однак члени конкурсної комісії заявили, що в законі немає поняття “новий конкурс”, а переможці просили нарешті вирішити їх долю – призначити їх на посади чи дати їм вмотивовані відмови”, – пояснила заступниця Труби Ольга Варченко.

Для того щоб визначитись із кадровими рішеннями, ДБР вирішило провести для всіх кандидатів повторне дослідження на поліграфі. “8 листопада… ми провели дослідження на поліграфі для всіх 27 переможців конкурсу… Результати цих досліджень знаходяться у нас, тож тепер немає необхідності вимагати їх від зовнішньої комісії”, – додала заступниця Труби.

За словами Варченко, яка наразі виконує обов’язки керівника через його відпустку, після повернення Труби Держбюро зможе призначити переможців конкурсу на посади.

2 листопада директор Державного бюро розслідувань Роман Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад до відомства. Труба додав, через знищення результатів поліграфу в нього відсутні умови для підготування та ухвалення кадрового рішення.

18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідувань. Багато із затверджених службовців були креатурами міністра МВС Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції Ігоря Купранця. Пізніше директор ДБР відмовив 27 кандидатам у керівники до ДБР через підозри в зраді й корупції.

Як повідомлялося раніше, окружний адміністративний суд міста Києва визнав неналежною перевірку Генпрокуратурою Романа Труби перед призначенням його головою Державного бюро розслідувань.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: