“Тупа вівця з одіозного ЗМІ?”: від Зе-депутата вимагають вибачень за образу журналістки

Дата: 19 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Обраний депутатом Верховної Ради від партії “Слуга народу” Максим Бужанський назвав журналістку “Нового времени” Ольгу Духнич “тупою вівцею”. Журналістка вимагає вибачень.

 

Як повідомляє НВ, так Бужанський у мережі “Телеграм” відреагував на інтерв’ю видання з Дмитром Разумковим, у якому прозвучало запитання:

“Депутатами вашої партії стали Максим Бужанський, що ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича, Ірина Борзова з активним бізнесом в окупованому Криму і ще кілька цілком яскравих особистостей. Ви згодні з ними розділити репутацію партії?”

“Чергова тупа вівця, що представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв’ю з представником “Слуги народу” заявила, що я ностальгую за СРСР і “часами Януковича”. Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ”, – написав Бужанський, коментуючи це питання.

У відповідь Духнич заявила: “Щось відповідати пану Бужанському – це як спроба з’ясувати стосунки з голубом, який напаскудив вам на рукав пальто”. Журналістка також закликала майбутнього народного депутата вибачитися перед “Новым временем”.

Офіційної реакції партії “Слуга народу” на слова Бужанського наразі немає.

У НВ зауважують, що блогер Максим Бужанський, обраний народним депутатом у 25-му окрузі в Дніпрі, відомий своїм опозиційним ставленням до подій Євромайдану. Зокрема, згадують, що у своїх постах він неодноразово заявляв, “що Янукович – хоч і не найвдаліший, але легітимний президент”, а “майдан занапастив Україну”, що “9 травня – справжнє свято, а 8 травня нікому не потрібне“, що “порівнювати два тоталітарні режими – Сталіна і Гітлера – значить плювати “на могили батьків”, тощо.

Водночас директорка Інституту масової інформації Оксана Романюк вважає, що депутатам від “Слуги народу” терміново потрібно пройти тренінги зі спілкування зі ЗМІ та семінар з етичної лексики.

“Ця образа і зневага демонструє ставлення даного новообраного депутата до журналістів. Сподіваюся, його фракція публічно на це відреагує і дасть оцінку цьому булінгу. Також хотілося б, щоб новообрана фракція “Слуги народу”, яка так яскраво починає свій діалог зі ЗМІ, провела для своїх учасників тренінг з питань взаємодії зі ЗМІ, прозорості та підзвітності. А також семінар з питань коректної та етичної лексики. Адже використаний депутатом вираз є дискримінаційним стосовно жінок”, – сказала Оксана Романюк у коментарі Центру прав людини ZMINA.

“Окремо хочу висловити підтримку Ользі Духнич”, – додала медіаекспертка.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter