“Свідки Єгови” подали до судів 37 заяв про порушення прав одновірців у Росії та Криму

Дата: 29 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Організація “Свідки Єгови” подала 37 заяв до європейських судів із зафіксованими фактами порушення прав людини проти одновірців у Росії та Криму.

Про це в коментарі “Крим.Реалії” розповів представник головної штаб-квартири “Свідків Єгови” в Нью Йорку Калісто Волкер.

За його словами, в головній штаб-квартирі релігійної організації переконані, що навіть попри кримінальне переслідування в Росії та Криму віряни продовжуватимуть проповіді й богослужіння.

“Свідки Єгови завжди віритимуть у Бога і поклонятимуться йому. Звісно, тепер, щоб читати Біблію і співати пісні, люди збиратимуться в маленькі групи і будуть дуже обережними. Але вони все одно продовжуватимуть вірити в царство Боже”, – заявив Волкер.

16 листопада в Джанкої співробітники ФСБ Росії провели обшуки й затримання за кількома десятками адрес підозрюваних в участі в релігійній організації “Свідки Єгови”, що заборонена в Росії й окупованому нею Криму. Нагадаємо, 20 квітня 2017 року Верховний суд Росії виніс рішення про визнання Управлінського центру “Свідків Єгови” екстремістською організацією.

За даними правозахисного центру “Меморіал”, у сусідній Росії з квітня минулого року 39 прихильників релігійної організації зазнали кримінального переслідування. У серпні 2018 року правозахисний центр “Меморіал” визнав політв’язнями 29 прихильників релігійної організації “Свідки Єгови”, обвинувачених в екстремізмі, і закликав негайно їх звільнити.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter