Суд у Борисполі заарештував на 18 діб азербайджанського журналіста Гусейнлі

Дата: 17 Жовтня 2017
A+ A- Підписатися

Бориспільський міськрайонний суд сьогодні обрав для затриманого 14 жовтня у Борисполі опозиційного азербайджанського журналіста Фікрета Гусейнлі запобіжний захід у вигляді 18 діб арешту.

Про це “Детектору медіа” повідомив адвокат журналіста Дмитро Мазурок.

“Ми, на жаль, не встигли з подачею документів (щодо статусу біженця – ДМ) і його затримали на 18 діб. Його будуть утримувати у Лук’янівському СІЗО”, – сказав він та додав, що подаватиме апеляцію.

“Це непоганий варіант, що його арештували на 18 діб. Суддя керувався Конвенцією. Тобто дали не 40, а 18 днів. За цей час будуть нормально підготовлені всі документи”, – у свою чергу повідомила “Детектору медіа” державний адвокат Алла Саламатова.

Водночас, за її словами, прокуратура також подаватиме апеляцію, “бо їх не влаштовує, що суд дав 18 діб арешту, а не 40, як вони просили”.

Як відомо, українські прикордонники 14 жовтня затримали в аеропорту “Бориспіль” опозиційного азербайджанського журналіста, співробітника супутникового телеканалу “Туран ТВ” Фікрета Гусейнлі, який вже є громадянином Нідерландів. Журналіста затримали близько 11 ранку під час проходження контролю для посадки на рейс 411 Київ-Дюссельдорф, на виїзді з України на підставі міжурядового запиту з Азербайджану.

Фікрет Гусейнлі був співробітником опозиційної газети “Азадлиг”. Його побили невідомі в масках в селищі Патамдар Баку в березні 2006 року, в результаті чого Гусейнлі отримав тяжкі тілесні ушкодження. На початку 2008 року він емігрував з Азербайджану.

Після цього Гусейнлі активно брав участь в діяльності політеміграції в Європі. B останнім часом співпрацював з супутниковим опозиційним до азербайджанської влади телеканалом TuranTV, який віщає з Європи.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: