“Стати магнітом для Європи”: Волкер закликав Україну продовжувати реформи та провести чесні вибори

Дата: 27 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер закликав українців продовжувати реформи, посилювати демократичні інститути та зміцнювати своє суспільство, аби країни Європи та США могли і далі консолідовано підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії.

Про це Волкер заявив сьогодні на п’ятому міжнародному форумі “Окупований Крим: 5 років опору”, передає кореспондент Центру інформації про права людини.

“Ви жертви агресії, і ніхто з цим не примириться. Ми маємо спільно боротися проти ескалації конфлікту. Але й українці мають робити все, щоб зміцнювати своє суспільство, продовжувати реформи, посилювати демократичні інститути та стати магнітом для країн Європи”, – зазначив спецпредставник Держдепу.

Він зауважив, що сьогодні у світі спостерігається посилення ксенофобії, расизму та популізму, який не вирішує проблем держави. Україна, за його словами, так само відчуває ці тенденції, і вони є викликами для того, щоб працювати та зміцнювати свої сили.

“В Україні готуються вибори, а тому слід подбати, щоб вони відбулися в демократичний спосіб. Їх треба зробити прозорими. Треба боротися з корупцією, яка в Україні має свої особливості. Протягом останніх років зроблено багато для її подолання, і зараз не час послаблювати ці зусилля”, – наголосив Волкер.

Він додав, що США підтримує Україну у всіх її реформах і буде партнером на всіх етапах – до та після виборів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: