Спортивного журналіста бойкотуватимуть за сексистські висловлювання на медіафорумі

Дата: 22 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Сайт 24 каналу не буде цитувати у своїх спортивних матеріалах експерта Артема Франкова, який сказав, що жінка не може працювати спортивною журналісткою, оскільки “у неї щомісяця проблеми”.

Про реакцію на слова Франкова стало відомо з допису на сторінці редактора спортивного відділу сайту Ігоря Саджениці у Facebook.

 

За його словами, він був на дискусії Франкова та вважає його слова неприйнятними.

“Я був на дискусії на LMF, де Артем Франков заявив, що місце жінки на кухні, а ніяк не у спортивній журналістиці. І намагання із сарказмом попросити вибачення – це вже було за межею. Відтак, поки я буду відповідати за спорт на сайті 24, Артем Франков не буде там згаданий жодним чином як експерт чи журналіст, попри його знання у спорті. Ми не будемо на нього посилатися, цитувати, згадувати”, – написав він.

У коментарі Центру інформації про права людини Саджениця повідомив, що його позицію підтримали в редакції.

“Майже вся редакція поставила like (під дописом – ред.). Я це сприймаю як схвалення. Особливо після слів керівника відділу кадрів “дякую за позицію”. Він особисто на мій пост жодним чином не реагував, бо ми не знайомі. Мені його позиція на повідомлення не принципова”, – зауважив журналіст.

Також Саджениця розказав, що розуміє можливі втрати від відмови використовувати коментарі Франкова в матеріалах, але його позиція принципова.

“Зараз відбуваються обшуки у деяких футбольних тренерів та арбітрів, і я розумію, що він має більше інформації, аніж дає поліція. Але я не буду використовувати його інформацію, попри те, що можу втратити перегляди та ексклюзив”, – сказав він.

На ситуацію навколо сексистського скандалу на медіафорумі вже встиг відреагувати й сам Франков. У своєму Twitter він написав, що його слова “перекрутили”.

“З приводу львівського медіафоруму і звинувачень у сексизмі (ай, який страшний гріх!). Давно не доводилося стикатися з тим, що твої слова можуть так чудово перекрутити і повністю спотворити зміст. Але, власне, і чорт з ним!” – написав він.

 

Нагадаємо, що 19 травня під час дискусії на панелі “Футбольна журналістика” на Львівському медіафорумі спортивний журналіст та головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков заявив, що жінка не може працювати спортивною журналісткою, оскільки “у неї щомісяця проблеми”.

Організатори форуму того ж дня відреагували на інцидент, заявивши, що не контролюють висловлювань запрошених спікерів, однак засуджують прояви дискримінації та приниження.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: