Розлучені, малозабезпечені, багатодітні: в Узбекистані силовики масово заносять жінок до списку потенційних правопорушниць

Дата: 01 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

У столиці Узбекистану Ташкенті місцеві патрульні спільно з представниками районів формують картотеки потенційних правопорушників, куди вносять, зокрема, жінок у розлученні та багатодітних матерів. 

Про це повідомляє видання “Фергана NEWS”.

Активно працюють у формуванні картотеки представниці місцевого Комітету жінок. Вони визначили 23 категорії осіб, що потрапляють до групи ризику. Крім багатодітних матерів, розлучених жінок та тих, хто повернувся з закордону, до списку занесли раніше засуджених, які перебувають на випробувальному терміні, алко- та наркоспоживачів, схильних до суїциду, людей, які проживають у столиці без реєстрації тощо.

“У переліку є і пункти, що охоплюють інші частини населення: потребують духовної підтримки, безробітні (незалежно від наявності спеціальності), а також неповнолітні (до 18 років) і молоді дівчата (від 18 до 30 років). З огляду на це виходить, що практично кожна мешканка Ташкента здатна стати злочинницею”, – йдеться в повідомленні. 

У липні адміністрація Ташкента майже у всіх районах міста провела зустрічі з жителями, на яких обговорювалися проблеми жіночої злочинності. Там, за даними журналістів, ухвалили рішення щодо створення спеціальної групи з попередження такої злочинності.

Водночас, згідно з останніми даними узбекських силовиків, у республіці на 100 тисяч громадян припадає в середньому 140 ув’язнених, причому тільки кожен 30-й ув’язнений – жінка.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: